RUC-3013-26-5110 Industrial Relay image 1
RUC-3013-26-5110 Industrial Relay
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5900005250064
MPN: 864095
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas RUC-3013-26-5110 Industrial Relay
ETIM EC001437
Nominali srovė 16 A
Jungiklio kontakto tipas Paprastas kontaktas
Elektrinės jungties tipas Įjungimo jungtis
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 110 V
Įprastai uždarytų kontaktų skaičius 0
Įprastai atvirų kontaktų skaičius 0
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5900005250064
Kiti techniniai duomenys
Plotis 38.6 mm
Aukštis 52.65 mm
Gylis 36.1 mm
Pilnai su lizdu No
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 110 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Sidabrinis
Perjungimo kontaktų skaičius 3
Atsisiuntimai
Aprašymas
Industrial relays RUC-3013-26-5110, 3 CO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 110 V AC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets and for flat insert connectors - faston 187 . Cover protection category .