RUC-3013-26-1110 Industrial Relay image 1
RUC-3013-26-1110 Industrial Relay
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 10
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5900005249914
MPN: 864090
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas RUC-3013-26-1110 Industrial Relay
Prekės ženklas RELPOL
Kategorijos Elektromechaninės relės
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC001437
Nominali srovė 16 A
Jungiklio kontakto tipas Paprastas kontaktas
Elektrinės jungties tipas Įjungimo jungtis
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 0 V
Saugos laipsnis (IP) IP00
Su LED rodmeniu No
Aktyvacijos įtampos tipas Nuolatinė srovė
Įprastai uždarytų kontaktų skaičius 0
Įprastai atvirų kontaktų skaičius 0
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5900005249914
Kiti techniniai duomenys
Plotis 38.6 mm
Aukštis 52.65 mm
Gylis 36.1 mm
Su nuimamais gnybtais No
Varomoji poliarizacija Be poliškumo
Varomasis perjungimo režimas Stabilus
Su apsauginės relės kontaktais No
Pilnai su lizdu No
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 0 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 110 V
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Sidabrinis
Perjungimo kontaktų skaičius 3
Atsisiuntimai
Aprašymas
Industrial relays RUC-3013-26-1110, 3 CO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 110 V DC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets and for flat insert connectors - faston 187 . Cover protection category .