| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rubber ring 21 x 48 for cable inlet |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002318 |
| Tinka kabelio diametrui nuo / iki | 21-35 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426943063 |
| Aukštis | 22 mm |
| Išorinis žiedo diametras | 1 mm |