| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RTECH MS SEO DALI 200 MNM 3H IP65 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Plotis | 138 mm |
| Ilgis | 138 mm |
| Aukštis / gylis | 48 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191815066 |
| Pakavimo lygis 2 | 3660191618902 |
| Su lempa | No |
| Atsparumas liepsnai - „D“ | No |
| Su nuotolinio jungiklio jungtimi | No |
| Piktograma | No |