RSR62-48A60 Solid State Relay image 1
RSR62-48A60 Solid State Relay
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5900005261398
MPN: 2615968
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas RSR62-48A60 Solid State Relay
Prekės ženklas RELPOL
Kategorijos Puslaidininkinės relės
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC002055
Nominali operacinė srovė le, kai AC-1 60 A
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5900005261398
Kiti techniniai duomenys
Fazių skaičius 3
Modulinė versija No
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 90 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 90 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Perjungimas einant per nulį No
Atsisiuntimai
Aprašymas
Three-phase sold state relays, industrial RSR62-48A60 zero-crossing switching, load voltage 480 V AC, control input 90…280 V DC. Rated laod AC1 - 60/480 V AC