RSR52-48D25 Solid State Relay image 1
RSR52-48D25 Solid State Relay
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 10
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5900005261121
MPN: 2615939
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas RSR52-48D25 Solid State Relay
Prekės ženklas RELPOL
Kategorijos Puslaidininkinės relės
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC002055
Nominali operacinė srovė le, kai AC-1 25 A
Aktyvacijos įtampos tipas Nuolatinė srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5900005261121
Kiti techniniai duomenys
Fazių skaičius 1
Modulinė versija No
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 0 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 0 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 4 V
Perjungimas einant per nulį No
Atsisiuntimai
Aprašymas
Single-phase sold state relays, industrial RSR52-48D25, zero-crossing or random-on switching, load voltage 480 V AC, control input 4…32V DC. Obciążenie znamionowe AC1 - 25/480V AC