| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RS4 EYE BOLT M5 WITH BALL JOINT |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 10 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 65 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217421952 |
| Spalva | Sidabrinis |
| Diametras | 35 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |