| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica z tworzywa, seria ECOLINE |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082057956 |
| Plotis | 222 mm |
| Aukštis | 320 mm |
| Gylis | 114 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 2 |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Miniatiūrinių grandinių atjungėjų skaičius | 0 |
| Išvesties lizdų skaičius pagal Šveicarijos standartą (13 tipas) | 0 |
| Išėjimo lizdų skaičius pagal Šveicarijos standarto 15 tipą | 0 |
| Išėjimo lizdų skaičius pagal Šveicarijos standartą (21 tipas) | 0 |
| Išeigos lizdų skaičius pagal Šveicarijos standartą Typ 25 | 0 |