| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica stacjonarna z tworzywa seria Pieszyce WE:16/5 16/5 4GS |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Nešiojamas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Karinis modelis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082007449, 5902082007449 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 115 mm |
| Aukštis | 89 mm |
| Gylis | 200 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 4 |
| Apsauga | Nėra |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| CEE lizdo išvestis 16 A | 1x16A5p400V |
| Energijos tiekimas / jungties galimumas | Sumontuotas kištukas |
| Maitinimo jungties tipas | CEE 16 A |