| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica stacjonarna z tworzywa seria LESZNO 16/5 2GS*2B FI40 IP54 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Montuojamas prie sienos |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Karinis modelis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5907711166986, 5907711166986 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 130 mm |
| Aukštis | 230 mm |
| Gylis | 167 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 2 |
| Apsauga | Viršįtampio jungiklis |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Įžeminimo nutekėjimo jungiklis | Įžeminimo nuotėkio jungiklis su IFN 30 mA (standartinis) |
| CEE lizdo išvestis 16 A | 1x16A5p400V |
| Miniatiūrinių grandinių atjungėjų skaičius | 2 |