| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Stationary plastic switchgear, ADAMÓW series 32/5 16/5 4GS, without protection, IP54 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kategorijos |
Industrial sockets (CEE)
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Montuojamas prie sienos |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Karinis modelis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082012344, 5902082012344 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 222 mm |
| Aukštis | 320 mm |
| Gylis | 140 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 4 |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| CEE lizdo išvestis 16 A | 1x16A5p400V |
| CEE lizdo išvestis 32 A | 1x32A5p400V |
Rozdzielnica stacjonarna Adamów 32/5 16/5 4GS, bez zabezpieczenia, IP54