| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica stacjonarna seria ŚWINOUJŚCIE 4*16/3 IP54 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Montuojamas prie sienos |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Karinis modelis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082020288, 5902082020288 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 204 mm |
| Aukštis | 255 mm |
| Gylis | 112 mm |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| CEE lizdo išvestis 16 A | 4x16A3p230V |