| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica stacjonarna seria Suwałki 2*32/5*C 2*16*C 4GS*4B FI63 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Montuojamas prie sienos |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Karinis modelis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082018896, 5902082018896 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 297 mm |
| Aukštis | 520 mm |
| Gylis | 165 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 4 |
| Apsauga | Viršįtampio jungiklis |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Įžeminimo nutekėjimo jungiklis | Įžeminimo nuotėkio jungiklis su IFN 30 mA (standartinis) |
| CEE lizdo išvestis 16 A | 2x16A5p400V |
| CEE lizdo išvestis 32 A | 2x32A5p400V |
| Miniatiūrinių grandinių atjungėjų skaičius | 6 |