| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica przenośna STRZELIN WE:M40 2*63/5 4GS BEZ ZAB. |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Nešiojamas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Karinis modelis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082017271, 5902082017271 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 400 mm |
| Aukštis | 255 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 4 |
| Korpuso medžiaga | Guminis |
| CEE lizdo išvestis 63 A | 2x63A5p400V |