| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica przenośna seria ŚWINOUJŚCIE WE:M25 16/5+BL IP44 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Montuojamas prie sienos |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Karinis modelis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5907711133414, 5907711133414 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 204 mm |
| Aukštis | 255 mm |
| Gylis | 112 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 0 |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| CEE lizdo išvestis 16 A | 1x16A5p400V |