| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica przenośna seria SŁUPSK WE:32/5+2M 32/5*C 16*C 6GS*2C FI40 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Nešiojamas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Karinis modelis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082040071, 5902082040071 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 320 mm |
| Aukštis | 320 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 6 |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Apsauga | Viršįtampio jungiklis |
| Korpuso medžiaga | Guminis |
| Įžeminimo nutekėjimo jungiklis | Įžeminimo nuotėkio jungiklis su IFN 30 mA (standartinis) |
| CEE lizdo išvestis 16 A | 1x16A5p400V |
| CEE lizdo išvestis 32 A | 1x32A5p400V |
| Energijos tiekimas / jungties galimumas | Padavimo kabelis su kištuku |
| Miniatiūrinių grandinių atjungėjų skaičius | 4 |
| Maitinimo jungties tipas | CEE 32 A |