| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica przenośna seria SŁUPSK 32/5+2M 10GS*10B FI40 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Nešiojamas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Karinis modelis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082016267, 5902082016267 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 320 mm |
| Aukštis | 320 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 10 |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Apsauga | Viršįtampio jungiklis |
| Korpuso medžiaga | Guminis |
| Įžeminimo nutekėjimo jungiklis | Įžeminimo nuotėkio jungiklis su IFN 30 mA (standartinis) |
| Energijos tiekimas / jungties galimumas | Padavimo kabelis su kištuku |
| Miniatiūrinių grandinių atjungėjų skaičius | 10 |
| Maitinimo jungties tipas | CEE 32 A |