| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica ppoż podtynkowa |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001765 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Pakavimo lygis 1 | 5907711112709 |
| Spalva | Raudonas |
| Plotis | 157 mm |
| Aukštis | 185 mm |
| Gylis | 113 mm |
| Diametras | 0 mm |
| Pranešimų sistemos tipas | Ugniagesių komandos pavojaus signalas (raudonas) |
| Radijo sistema | No |
| Su stiklo disku | Yes |
| Su popieriniu gaubtu | No |