| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica natynkowa/ podtynkowa „ECOLOGY” - szara |
| Prekės ženklas | PCE |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Dangčio modelis | Uždarytas |
| Pravažiuojančių durų signalas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5902082060383 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 418 mm |
| Aukštis | 436 mm |
| Gylis | 148 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Dangčio tipas | Gaubtas |
| EMC versija | No |
| Galimas praplėtimas | No |
| DIN bėgiai | Yes |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 18 |
| Uždarymo tipas | Kita |
| Permatomas gaubtas / durys | Yes |
| Su užraktu | No |
| Įžeminimo gnybtų blokas | No |
| Neutralus gnybtų blokas | Yes |