| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rozdzielnica metalowa, podtynkowa, 2x24P, I klasa izolacji |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC000214 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339274656 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 525 mm |
| Aukštis | 407 mm |
| Gylis | 120 mm |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Dangčio tipas | Durys |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 24 |
| Uždarymo tipas | Cilindras |
Concealed switchboards in class I insulation. Door and frame made of metal, plastic covers of modular equipment, metal switchboard tub. As a standard, all housing families are equipped with PE/N bars. Concealed housings are equipped with a frame that is perfectly flush with the mounting surface (it does not protrude excessively above the wall surface). These are 12 cm deep housings, which means that they can be installed on any type of wall provided that housings of class II insulation can be installed in recesses, while housings of class I insulation - in recesses and plasterboard walls.
If it is necessary to provide protection against unauthorised access, an accessory can be used – key lock (KDB-M-KL).