| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Round wire 10mm StSt (V2A) Coil length approx. 80m |
| Prekės ženklas | Dehn |
| Kategorijos |
Lightning Protection Components
|
| Suderintos sistemos kodas | 7221 0010 00 |
| ETIM | EC000504 |
| Laidininko kryžminė sekcija | 78 mm² |
| Laidininko diametras | 10 mm |
| Laidininko medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Laidininko kategorija | 1 klasė = kietas |
| Pakavimo lygis 1 | 4013364019300, 4013364019300 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Svoris | 62.5 kg/100 m |
| Gijų skaičius | 1 |
| Kokybiškos medžiagos laidininkas | Nerūdijantis plienas 304 (V2A) |