| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Round wire 10mm St/tZn coil length 81m |
| Prekės ženklas | Dehn |
| Kategorijos |
Žaibo apsaugos komponentai
|
| Suderintos sistemos kodas | 7217 2030 00 |
| ETIM | EC000504 |
| Laidininko kryžminė sekcija | 78 mm² |
| Laidininko diametras | 10 mm |
| Laidininko medžiaga | Plienas |
| Laidininko kategorija | 1 klasė = kietas |
| Pakavimo lygis 1 | 4013364018723, 4013364018723 |
| Paviršiaus apdorojimas | Karštasis merkiamasis galvanizmas |
| Svoris | 61.73 kg/100 m |
| Gijų skaičius | 1 |