ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM image 1
ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3606480151743
MPN: NSYCAC228RMF
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Ventiliacijos priedai
Kilmės šalis* IT
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC000331
Montavimo metodas Prisukamas montavimas
Plotis 340 mm
Aukštis 90 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis 228 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis 800 mm
Maksimaliam ventiliatorių skaičiui 1
Diametras 0 mm