| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ROOF INCL. DRAIN COVER |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000893 |
| Nominalus matmuo | 335 mm |
| Įmontuotinų prietaisų skaičius | 1 |
| Niveliavimo diapazonas | 54-75 mm |
| Kanalo aukštis | 25.4 mm |
| Kanalo plotis nuo / iki | 25.4 mm |
| Apdailos sluoksnio minimalus aukštis | 54 mm |
| Šoninės sienos medžiaga | Metalo medžiaga |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186117091 |
| Apatinė plokštė | Yes |
| Tinka sandarikliui uždėti | No |
| Suprojektuota ertmė, skirta grindų kolonai | No |
| Tinka grindų kanalo įtekėjimo ertmei (uždarai) | Yes |
| Tinka po grindimis einančiam viršutiniam uždaram kanalui | Yes |
| Numatyta ertmė įmontuojamam prietaisui | Stačiakampis |
| Gaubto atkabinimo galimybė nuo bazinio prietaiso | Yes |