| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Roll of 90 m. heating cable ECflex 10T 920W 230V |
| Prekės ženklas | Danfoss |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8516 8080 00 |
| ETIM | EC000339 |
| Nominali įtampa | 230 V |
| Spalva | Raudonas |
| Plotis | 6.9 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Kabelio tipas | Dviguba šerdis |
| Šildymo pajėgumas | 920 W/m |
| Diametras | 6.9 mm |
| Ilgis | 90 m |
| Maks. laikymo temperatūra | 75 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 5703466226322 |