| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Roestvaststalen Steckbocht |
| Prekės ženklas | FRÄNKISCHE |
| Kategorijos |
Conduit Fittings
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7307 2980 00 |
| Be halogeno | Yes |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Diametras | 25 mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Nominaliajam vamzdžio diametrui | 25 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4013960211535 |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Lankstus | No |
| Dvi dalys | No |
| Palinkimo kampas | 90 ° |
| Su mova | No |
| Nupoliruotas paviršius | No |
| Šlifuotas paviršius | Yes |
| Paviršiaus dangos kokybė | Nedengtas |
| Atidarymo ir dangčio patikra | No |
| Spindulys | 110 mm |