| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RK 150 Grey 7035 Spreader box |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Paviršiniai ir grindiniai kabelių kanalai
|
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000083 |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 110 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4012740114370 |
| Spalva | Pilkas |