RJ45M R1V 1.9N4YG/YG RL image 1
RJ45M R1V 1.9N4YG/YG RL image 2
RJ45M R1V 1.9N4YG/YG RL thumbnail 1
RJ45M R1V 1.9N4YG/YG RL thumbnail 2
PCB plug-in connector data, THT/THR solder connection, 1.27 mm, Number
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 200
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4050118570380
MPN: 2562150000
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas RJ45M R1V 1.9N4YG/YG RL
Prekės ženklas Weidmüller
Kategorijos Spausdintinių plokščių jungtys ir gnybtai
Kilmės šalis* CN
Suderintos sistemos kodas 8536 6990 00
ETIM EC002637
Jungties tipas Spausdinimo plokštė į kabelį
Nustatyta įtampa 125 V
Polių skaičius 8
Darbinės temperatūros diapazonas -40-85 °C
Elektrinės jungties tipas Lydmetalio jungtis
Sujungimo modelis Stacionari jungtis
Kampinė štampuota grandinės plokštė / kontaktas 0°/180° (horizontalus)
Nominali srovė In 1.5 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4050118570380
Kiti techniniai duomenys
Korpuso spalva Juodas
Kontakto tipas Šyna
Tvirtinimo tipas Lydmetalis
Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 V0
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Nikelis/auksas
Per didelės įtampos kategorija (vertė) II
Užterštumo laipsnis (vertė) 1
Kaištuko ilgis 1.9 mm
Modulinės tarpų jungtys 1.27 mm
Banderolės tipas Kita
Moduliniai tarpo kontaktai 1.27 mm