| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RFID WRITE/READ STATION 40x40 D.22MM M12 |
| Prekės ženklas | Telemecanique |
| Kategorijos |
RFID pakabukas
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8541 1000 00 |
| Radijo bangų protokolas | Kita |
| Maks. perdavimo diapazonas | 0 mm |
| Atminties tipas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 3389119621304 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Svoris | 0 g |
| Diametras | 0 mm |
| Korpuso medžiaga | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |