| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Restart module ERM 220V 10s |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001440 |
| Galimas vienfazis su per maža srove | No |
| DC srovės histerezės funkcija | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426700697 |
| Plotis | 0.001 mm |
| Aukštis | 0.001 mm |
| Gylis | 0.001 mm |
| Išorinis srovės transformatorius | No |
| Su nuimamais gnybtais | No |
| Galima vienfazio histerezė | No |
| Galima trifazio histerezė | No |
| Galimas trifazis su per maža srove | No |
| Galimas vienfazis su per didele srove | No |
| Galimas trifazis su per didele srove | No |
| Su DC įtampos per mažos srovės funkcija | No |
| Su DC įtampos per didelės srovės funkcija | No |