Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-16B-1N-030A-G image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-16B-1N-030A-G
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125466758
MPN: OEZ:46675
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125466758
Aprašymas
In 16 A, Ue AC 230 V, characteristic B, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A-G