Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-10C-1N-030A-G image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-10C-1N-030A-G
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125466772
MPN: OEZ:46677
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Prekės ženklas OEZ
Kategorijos Liekamosios srovės automatiniai jungikliai (RCBO)
ETIM EC000905
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125466772
Aprašymas
In 10 A, Ue AC 230 V, characteristic C, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A-G