Residual current circuit breaker LFN-40-2-300F-S image 1
Residual current circuit breaker LFN-40-2-300F-S
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125464235
MPN: OEZ:46423
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Residual current circuit breaker LFN-40-2-300F-S
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125464235
Aprašymas
In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type F, design S