Residual current circuit breaker LFN-40-2-100A image 1
Residual current circuit breaker LFN-40-2-100A
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125424468
MPN: OEZ:42446
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Residual current circuit breaker LFN-40-2-100A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125424468
Aprašymas
In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 100 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type A