Residual current circuit breaker LFN-40-2-030F-G image 1
Residual current circuit breaker LFN-40-2-030F-G
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125464082
MPN: OEZ:46408
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Residual current circuit breaker LFN-40-2-030F-G
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125464082
Aprašymas
In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type F, design G