Residual current circuit breaker LFN-25-2-030AC image 1
Residual current circuit breaker LFN-25-2-030AC
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125424093
MPN: OEZ:42409
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Residual current circuit breaker LFN-25-2-030AC
Prekės ženklas OEZ
Kategorijos Liekamosios srovės jungikliai (RCCB)
ETIM EC000003
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125424093
Aprašymas
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type AC