Residual current circuit breaker LFN-16-2-030B-K image 1
Residual current circuit breaker LFN-16-2-030B-K
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125464273
MPN: OEZ:46427
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Residual current circuit breaker LFN-16-2-030B-K
Prekės ženklas OEZ
Kategorijos Liekamosios srovės jungikliai (RCCB)
ETIM EC000003
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125464273
Aprašymas
In 16 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type B, design K