Residual current circuit breaker LFE-40-2-030A image 1
Residual current circuit breaker LFE-40-2-030A
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125463962
MPN: OEZ:46396
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Residual current circuit breaker LFE-40-2-030A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125463962
Aprašymas
In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 6 kA, type A