Residual current circuit breaker LFE-25-2-300A image 1
Residual current circuit breaker LFE-25-2-300A
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125463979
MPN: OEZ:46397
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Residual current circuit breaker LFE-25-2-300A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125463979
Aprašymas
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2-pole, Inc 6 kA, type A