Reset remote, 110-125VAC/DC image 1
Reset remote, 110-125VAC/DC image 2
Reset remote, 110-125VAC/DC image 3
Reset remote, 110-125VAC/DC image 4
Reset remote, 110-125VAC/DC thumbnail 1
Reset remote, 110-125VAC/DC thumbnail 2
Reset remote, 110-125VAC/DC thumbnail 3
Reset remote, 110-125VAC/DC thumbnail 4
Reset remote, 110-125VAC/DC
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 4015081783243
MPN: 184126
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Reset remote, 110-125VAC/DC
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Atjungimo įtaisai
Kilmės šalis* US
Suderintos sistemos kodas 8538 9099 00
ETIM EC001023
Elektrinės jungties tipas Plokščia kištuko jungtis
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 110-127 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 110-127 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 110-125 V
Nustatymų diapazono neuždelsto trumpo jungimosi aktyvacijos pirminė vertė 0 A
Galutinės vertės nustatymo diapazonas 0 A
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015081783243
Kiti techniniai duomenys
Tinka jungiklio atjungėjui Yes
Tinka perkrovos relei Yes
Tinka variklio saugos jungikliui No
Tinka maitinimo grandinės atjungikliui Yes
Įprastai uždarytų kontaktų skaičius 0
Įprastai atvirų kontaktų skaičius 0
Perjungimo kontaktų skaičius 0
Aprašymas
Accessories, Remote reset, The circuit-breaker is equipped with a mechanical trip indicator (red pin)., After the remote reset coil is electrically actuated, the reclosing lockout can be reset., Cannot be combined with remote reset., Rated control voltage Us 110 - 127 V AC 50/60 Hz, 110 - 125 V DC V, For use with IZMX40…W |IZMX40…F