| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Replacement battery pack for BU3002RWLG/BU5002RWL BU 1065H |
| Prekės ženklas | Omron |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8506 5090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Kita |
| Priedas | No |
| Atsarginė dalis | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 4547648845403, 4547648845403 |
| Plotis | 210 mm |
| Aukštis | 73 mm |
| Gylis | 482 mm |