| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | REMOTE CONTROL DEVICE |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Avarinio maitinimo šviestuvų bandymo įtaisas
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1091 00 |
| ETIM | EC002005 |
| Plotis | 60 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Ilgis | 72 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3245060039011 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971360815 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414971130548 |