| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Reflector for SUPROS, wide,incl. glass and fixing ring |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 0 mm |
| Spinduliuotės kampas | 60 ° |
| Priedo tipas | Atšvaitas |
| Diametras | 80 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Aukštis / gylis | 50 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Gaubto rūšis | Nėra |
| Šviesos išvestis | Direct |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Perforuotasis tinklelis | No |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Tinklelio / reflektoriaus konstrukcija | Blizgantis |
| Šviesos skirstytuvas | Atšvaitas |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163145077 |