| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Reflector 12° for D-RECTION 35W GU6.5 spots |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 0 mm |
| Spinduliuotės kampas | 12 ° |
| Priedo tipas | Atšvaitas |
| Diametras | 95 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Aukštis / gylis | 80 mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Gaubto rūšis | Nėra |
| Šviesos išvestis | Direct |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Perforuotasis tinklelis | No |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Tinklelio / reflektoriaus konstrukcija | Blizgantis |
| Šviesos skirstytuvas | Atšvaitas |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163117159 |