| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TI20-RBP Rechargeable Battery Pack (Ti20) |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | JP |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8507 5000 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominali įtampa | 7.2 V |
| Modelis | Nikelio ir metalo hibridas |
| Pajėgumas | 2000 mAh |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969344586 |
| Plotis | 30 mm |
| Svoris | 204 g |
| Dydžio rodmuo | Kita |
| Diametras | 0 mm |
| IEC rodmuo | Kita |
| Kiti rodmenys | Kita |
| Plastikinis korpusas | Yes |
| Ilgis | 110 mm |
| Pritaikytas EX darbams | No |
| Aplinkos temperatūra | -10-50 °C |
| Tinka sparčiam įkrovikliui | Yes |
| Aukštis, įskaitant stiebą | 30 mm |
| Baterijų pakuotė | Yes |
| Elementų skaičius | 6 |