| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | REC2A463/300 REC RCCB |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 8546 1000 00 |
| ETIM | EC000905 |
| Nustatyta srovė | 40 A |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Nominali gedimo srovė | 0.3 A |
| Srovės nutekėjimo tipas | A |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 3390207087766 |
| Suprojektuotas gylis | 44 mm |
| Srovės padidėjimo intensyvumas | 0.25 kA |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 6.5 |