| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | REAR HBB COVER F2 D600 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Prietaiso apačia |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 650 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 600 mm |
| Tinka pastato korpuso aukščiui | 2000 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3303430880028 |
| Pakavimo lygis 2 | 3303430880028 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 1475 mm |
| Gylis | 600 mm |
| RAL numeris | 9001 |
| Maks. apkrovos galia | 0 kg |
| Medžiaga | Metalas |