| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Ready-made push-in type jumper bar;insulated;3-way (1-3-5);light gray |
| Prekės ženklas | WAGO |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000489 |
| Modelis | Dėžės jungtis |
| Pakavimo lygis 1 | 4044918508377 |
| Pakavimo lygis 2 | 4044918508377 |
| Pakavimo lygis 3 | 4044918508377 |
| Montavimo metodas | Prijungiamas |
| Spalva | Pilkas |
| Izoliuotas | Yes |
| Nustatyta įtampa | 500 V |
| Modulinis atstumas | 10 mm |
| Tiltinių gnybtų skaičius | 7 |
| Su apsauga nuo smūgio | Yes |
| Nominali srovė In | 18 A |
| Versija „Ex e“, su kuria atliktas sprogumo bandymas | No |