| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RD44GAH RD44GAH Top plate W4/D4 connect |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršiaus tipas | Lakuotas |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617463061 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 1109 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 425 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 0 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 0 mm |
| Su nuorinimu | No |
| Tinka įrengimui lauke | No |
| Tinka stogo apkalimui lentomis | Yes |
| Tinka dugno lentoms | No |