| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DOJS463/100 Residual Current Circuit Breaker |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 2010 00 |
| ETIM | EC000003 |
| Nustatyta srovė | 40 A |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Nominali izoliacinė įtampa Ui | 440 V |
| Polių skaičius | 4 |
| Nominali gedimo srovė | 0.1 A |
| Srovės nutekėjimo tipas | Kita |
| Selektyvinė apsauga | Yes |
| Trumpalaikis ribinis delsos atjungimas | Yes |
| Dažnis | 50/60 Hz |
| Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa | 6 kV |
| Pakavimo lygis 1 | 5413656071402 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis |
| Suprojektuotas gylis | 44 mm |
| Užterštumo laipsnis | 3 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 1-35 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 1-25 mm² |
| Su užblokavimo įrenginiu | No |
| Aplinkos temperatūra operaciniu metu | -20-40 °C |
| Galima papildoma įranga | Yes |